Potrzebowałem szybkiego serwisu dla rowerów

Od zawsze lubiłem aktywnie spędzać wolny czas. Kilka miesięcy temu moja dziewczyna namówiła mnie na kolarstwo. Szybko wyposażyłem się w odpowiedni jednoślad i każdego weekendu wybieraliśmy się na wycieczki rowerowe. Ten środek transportu na tyle mi się spodobał, że zacząłem nim dojeżdżać do pracy. Podczas ostatniego powrotu, zostałem potrącony na przejściu dla rowerzystów.

Poszukiwania serwisu rowerowego

serwis rowerowy warszawaNa całe szczęście dzięki ochraniaczom i kaskowi na głowie nic poważnego mi się nie stało. Jednak mój rower ucierpiał znacznie bardziej, głownie w powodu najechania na niego przez samochód. Nie nadawał się on do dalszej jazdy. Jak najszybciej potrzebny mi był dobry serwis rowerowy Warszawa posiada takich miejsc najwięcej w skali kraju. Szybko znalazłem kilkadziesiąt ofert serwisów rowerowych w najbliższej okolicy. Zależało mi na tym, abym został przyjęty od ręki i aby jednoślad został jak najszybciej naprawiony. Na weekend mieliśmy z dziewczyną zaplanowany wyjazd za miasto na dłuższą trasę rowerową. Sprawca całego zdarzenia zaoferował, że zawiezie mnie razem z rowerem do wybranego przeze mnie serwisu. Po wykonaniu kilkunastu telefonów udało się znaleźć placówkę, która przyjmie mnie bez kolejki i naprawi uszkodzenia do piątku. Po dotarciu na miejsce ustaliliśmy co konkretnie trzeba w moim jednośladzie wymienić oraz koszt usługi. Był on zadziwiająco niski, patrząc na ilość elementów do wymiany.

Zgodnie z umową, w piątek dostałem telefon, że rower jest gotowy do odbioru. Od razu po pracy udałem się do serwisu. Rower wyglądał jak nowy, nie było widać żadnego śladu po uszkodzeniach. W drodze powrotnej do domu zauważyłem, że serwis kompletnie za darmo, wyregulował długość łańcucha oraz napięcie linki hamulcowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.