Praca razem z trenerem

Kończąc studia sportowe wiedziałem, że moją przyszłością będzie właśnie udzielanie treningów personalnych oraz praca na siłowni i w klubach fitness, aby przede wszystkim pomagać wszystkim moim klientom, którzy zdecydowani są na poprawę swojego wyglądu. Stwierdziłem także, że odpowiednie będzie wykształcenie, a także wiedza nabywana podczas takich treningów.

Wiedza i doświadczenie trenera

trener personalny krakówDlatego też zaczynałem od planowania osób, które były znacznie mniej wymagające, aby później przejść do np. kulturystów przygotowujących się na zawody, jednakże póki co docierałem z treningiem personalnym właśnie do osób prywatnych, które nie miały wcześniej nigdy do czynienia z siłownią i dopiero stawiają na niej pierwsze kroki, a ja byłem odpowiedzialny za to, żeby im pomóc w tych kwestiach. Trener personalny Kraków był bardzo rozchwytywany, dlatego wiedziałem, iż moja konkurencja będzie walczyć ze mną między innymi ceną, a także usługami dodatkowymi. Wśród nich może się znaleźć np. darmowy trening, który pokaże klientowi, czy komunikacja z trenerem jest odpowiednia, a także ćwiczenia, które są przygotowywane przeze mnie będą do wykonania. Tak się starałem przygotowywać wszystkie ćwiczenia, aby to klient był zadowolony z tego, że do mnie przychodzi, a także zmęczony po całym treningu, a później to wystarczy tylko czekać na efekt. Treningi personalne starałem się organizować niemal każdego dnia i oczywiście idealną możliwością dla mnie było, aby przechodzić kilka takich treningów w ciągu dnia, co na pewno sprawiało, że klienci zostawiali u mnie więcej pieniędzy.

Oferowane przeze mnie treningi przede wszystkim dopasowane były do potrzeb klienta, także wszystko zależało od lat stażu na siłowni. Często jak mówiłem, zgłaszały się do mnie osoby bez doświadczenia, jednak nie było to żadnym problemem i pokazywałem im wszystko od podstaw.