Profesjonalny auto detailing

Dbanie o samochód jest czymś zupełnie normalnym dla każdego kierowcy, choć może ono wyglądać różnie. Dla jednych problemem są maleńkie ryski na lakierze, a dla innych widoczne są dopiero głębokie zarysowania, które grożą rdzą.

Na czym polega car detailing?

auto detailing bielsko białaO pojazd należy dbać nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz. Wielu kierowców samodzielnie poleruje, myje i czyści swoje auta, gdyż tak jest najtaniej, ale już niekoniecznie najlepiej. Przeciętny kierowca nie ma pojęcia jak należy profesjonalnie wykonywać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, a już nie wspominając o renowacji lakieru. Najczęściej sięgają oni po ogólnie dostępne środki w sklepach motoryzacyjnych i za poradą sprzedawców próbują doprowadzić samochód do zadowalającego stanu. Właściciele pojazdów klasy premium przeważnie zdają się na auto detailing Bielsko Biała jest miastem, w którym już działa kilka warsztatów świadczących takie usługi. Polegają one przede wszystkim na kompleksowych i profesjonalnym czyszczeniu, konserwacji, renowacji i zabezpieczaniu powłoki lakierniczej samochodu oraz jego wnętrza. Efektem takich prac jest znaczne podniesienie wartości rynkowej pojazdu, gdyż wygląda on niemalże jak nowy model. Specjaliści z car detailngu potrafią zrobić prawdziwe cuda z lakierem, który niemalże w całości jest pokryty małymi lub większymi rysami, gdyż dysponują odpowiednimi narzędziami, środkami chemicznymi i niezbędną wiedzą oraz doświadczeniem. Najbardziej spektakularną usługą w ramach auto detailingu jest renowacja lakieru.

Ze względu na cenę, na auto detailing decydują się głównie właściciele samochodów z wyższej półki, które mogą kosztować nawet pp kilkaset tysięcy złotych. Ceny są zależne od rodzaju modelu auta i wybranej usługi. Za najtańszą renowację trzeba zapłacić minimum 1000 zł.