projekty hoteli

Projekty hoteli i praca na zaliczenie

Mam na imię Mirosław, mieszkam we Wrocławiu i jeszcze chodzę do szkoły. Profesor przydziela nam bardzo ciekawe prace zaliczeniowe do napisania. Ostatnio mieliśmy możliwość wyboru, więc wybrałem jeden z dostępnych tematów.

Projekty hoteli, domów i innych

projekty hoteli

Miałem napisać jak wyobrażam sobie idealne biuro projektów, którym będę zarządzał. Temat mi odpowiadał i był w sumie prosty do ogarnięcia. Na początku pracy napisałem czym dokładnie zajmuje się takie biuro projektów oraz jak ważną rolę pełni na rynku. Napisałem, że moje biuro projektów będzie miało jednego właściciela, którym ja będę. Zatrudnię wykwalifikowaną grupę pracowników, którzy będą odpowiadać za różne projekty. Pierwszy zespół, będzie robił projekty hoteli, galerii, szkół, szpitali czy biurowców. Drugi będzie odpowiadał za nowoczesne domy parterowe, domy piętrowe, bloki. Podział jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ pracownicy mają określone umiejętności i dzięki temu sprawdzą się w konkretnych projektach. Ja oczywiście będę kontrolował wszystkie projekty, dokumentację i będę odpowiedzialny za kontakty z klientami. Oczywiście w pracy także napisałem, że będę nagradzał pracowników, jeżeli dobrze wykonają projekty hoteli czy inne. Poza podstawową pensją moje biuro projektów będzie nagradzało pracowników różnymi premiami aby zamotywać ich do pracy. Na pewno też bym projektował nowoczesne domy parterowe, bloki czy robił profesjonalne projekty hoteli, ale osobiście obsługiwał bym dużych przedsiębiorców, z którymi chciałbym utrzymać stałą współpracę.

Hm, doskonale to napisałem. W sumie to jakbym prowadził takie biuro projektów to byłbym dobrym szefem. Na koniec pracy napisałem krótkie posumowanie i miałem wszystko gotowe. Ciekawe czy profesorowi się spodoba. Ocena dostateczna byłaby dla mnie satysfakcjonująca.