Prowadzenie studia reklamy w Poznaniu

Niestety, musiałam zmienić swoją pracę i to z dnia na dzień. Byłam menadżerem restauracji, ale jak lokal się zamknąć to zostałam na lodzie. Bardzo lubiłam swoją pracę, zarządzanie zespołem, no i pyszne jedzenie. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Musiałam wziąć się w garść i ruszyć do boju.

Biznes reklamowy w Poznaniu

studio reklamy poznańPo zobaczeniu ofert pracy byłam trochę podłamana. Wiedziałam, że w branży gastronomicznej pracy raczej teraz nie będzie, ale liczyłam na posadę menadżera w jakiejś firmie. Niestety, nic z tego nie wyszło. Okazało się, że mój brat straci pracę w agencji reklamy. Powiedział, że pora na własny biznes i założy własne studio reklamy Poznań. Zaproponował mi też utworzenie spółki. On zna się na technicznych sprawach reklamowych i umie zrobić dobrą kampanię, a ja znam się na finansach i zarządzaniu ludźmi. Uznałam, że to najlepsza propozycja jaka może mi się teraz trafić. Zabraliśmy się za wypełnianie papierów i otwieranie firmy. Potem zamawialiśmy różne materiały, urządzenia. Dostaliśmy dotację z Unii na otwarcie nowego biznesu. Dzięki temu nie musieliśmy brać kredytu w banku. Potem zrobiliśmy stronę internetową i zaczęliśmy szukać klientów. Trafiliśmy na dobry czas, bo wiele firm było w kryzysie i desperacko szukali sposobów na szybką reklamę i wzrost sprzedaży. Dzięki temu pandemia okazała się dla nas szansą na nowy początek. Dobrze nam szło i mogliśmy nawet zatrudnić dwie osoby do pomocy, bo sami się nie wyrabialiśmy ze zleceniami.

Początkowo byłam załamana utratą pracy, ale w końcu wszystko dobrze się skończyło. Teraz prowadzę biznes razem z bratem i oboje jesteśmy zadowoleni. Mam nadzieję, że dobra passa szybko nie minie i w przyszłości także będzie nam wszystko bardzo dobrze szło. Trzymam za nas kciuki.