Przedstawiciel zachęca mnie do kupna akcesoriów florystycznych

Założenie sieci kwiaciarni było pomysłem mojej żony Haliny. Uważała, że to najlepszy pomysł na biznes i zgodziłem się. Miała rację jak zawsze i szybko udało nam się odnieść sukces. Wszystkie moje kwiaciarnie rozmieszczone są na terenie całego miasta i mam pięć punktów.

Przedstawiciel zaoferował mi wiele pomocnych akcesoriów florystycznych

pomocne akcesoria florystyczneZ dostawcami to zawsze spotykam się osobiście i samodzielnie zamawiam poszczególne dodatki czy inne różne akcesoria. Pewnego razu jednak spotkałem się z przedstawicielem nowo powstałem firmy, który miał dla mnie ofertę. Byłem bardzo ciekawy co ma do zaoferowania i chętnie się z nim spotkałem. Chłopak zaoferował mi tanie i pomocne akcesoria florystyczne, których u siebie nie mam. Opisał jakie korzyści będę ponosił decydując się na ten zakup i zachęcał do skorzystania z oferty. Jestem otwarty na nowości a jak coś ma być pomocne i ułatwiać pracę to tym bardziej jestem chętny. Oferowane przez niego pomocne akcesoria florystyczne bardzo mnie zainteresowały i było ich wiele co spowodowało, że od razu zgodziłem się je zamówić. Od razu też zadzwoniłem do żony, żeby ją o wszystkim poinformować. Stwierdziła, że dobrze zrobiłam i cieszyła się, że będziemy posiadali w kwiaciarniach tak pomocne akcesoria to zdecydowanie ułatwi pracę naszym pracownikom. Dostawę otrzymaliśmy tego samego dnia do każdej kwiaciarni i byłem jeszcze bardziej zadowolony z takiej obsługi. Jak zawsze tak będzie wyglądało to jest to plus takiego nowego przedsiębiorcy w naszej branży.

Nasze kwiaciarnie wiele zyskały dzięki tej współpracy i powodzi nam się o wiele lepiej. Nasze bukiety i wiązanki cieszą się sporym uznaniem w całym mieście co jest bardzo zadowalające dla mnie. Założenie tego biznesu było jednak doskonałą decyzją.