Przepiękny żyrandol firmy Italux

 

Wiele osób nie lubi remontów, a ja je po prostu uwielbiam. Gdybym tylko miała czas i przede wszystkim środki to wygląd mojego mieszkania co pół roku by się zmieniał. Ostatnio remontowaliśmy z mężem salon. Jedną z moich ulubionych części remontu są oczywiście zakupy. W przypadku zakupów do nowego salonu to były one bardzo owocne, szczególnie rzecz, którą kupiłyśmy jako ostatnią.

Model Lybra żyrandolu pasuje do naszego salonu

italux lybra do salonuOstatnim naszym zakupem była lampa, która scaliła całe wnętrze. Wybraliśmy żyrandol Italux Lybra do salonu, który teraz prezentuje się świetnie. Po prostu zakochałam się w tym jak wygląda ta lampa. Choć jest to żyrandol i na pierwszy rzut oka prezentuje się on bardzo elegancko to przez dobór materiałów, z których został on wykonany to prezentuje się on bardzo nowocześnie. Przyznam szczerze, że nie planowałam wydać tak dużo na oświetlenie salonu, a tymczasem sam żyrandol kosztował ponad 1000 złotych. Ale zdecydowanie było warto, bo prezentuje się on niesamowicie we wnętrzu i sprawia, że ma ono bardzo ciekawy, nietypowy klimat. W żyrandolu tym jest sześć źródeł światła, a więc daje on naprawdę mocne światło i tak naprawdę dodatkowe lampy w postaci jednej lampy podłogowej i kinkietów nad rodzinnymi zdjęciami mogłyby być tylko ozdobami. Żyrandol daje odpowiednią ilość światła na całe pomieszczenie. W żyrandolu wykorzystaliśmy żarówki LED, ponieważ stosujemy je w całym domu. Dzięki nim naprawdę dużo oszczędzamy na poborze prądu ale też i jest to światło lepiej dostosowane do naszych oczu.

Przeglądałam ostatnio w Internecie inne modele lamp firmy Italux i naprawdę mi się podobały. Jest to firma ceniona przez projektantów wnętrz, ale też i oczywiście przez indywidualnych klientów. Może kiedyś jeszcze skuszę się na jakiś produkt z tej firmy. Bardzo spodobały mi się lampki nocne i bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem ich do sypialni.