Samodzielna wymiana anteny cb

 

Wiedziałem, że zakup używanego samochodu musi być bardzo przemyślane. Nie było mnie stać na nowe auto i szukałem jakiejś dobrej okazji. Moją uwagę przykuł pojazd, który był wystawiony w dobrej cenie i posiadał mnóstwo dodatków, które mnie interesowały.

Samochód z nową anteną cb

antena cb lemmNajwiększą atrakcją było dla mnie cb radio, które w zasadzie i tak planowałem kupić. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo gotówki. Sprzedawca zszedł nieco z ceny, ale tylko dlatego, że do wymiany była antena, którą miałem zakupić we własnym zakresie. Dokonaliśmy transakcji i wróciłem do domu zadowolony. Poczytałem na forach jaką antenę najlepiej kupić i wygrała antena cb lemm, którą wielu użytkowników polecało. Jeszcze tego samego dnia ją zakupiłem, ponieważ planowałem od razu korzystać z cb radia a bez sprawnej anteny to nie miało żadnego sensu. Samodzielnie postanowiłem wymienić antenę. Obejrzałem w internecie film na ten temat, który zamieścił jakiś facet. Po jego obejrzeniu uznałem, że wymiana anteny to prosta sprawa i zabrałem się do działania. Nawet sprawnie mi poszło i nie natrafiłem na żadne przeszkody. Tym co robiłem zainteresował się nawet mój sąsiad i pytał skąd mam taką antenę i czy posiadałem już cb radio. Wyjaśniłem mu historię zakupu samochodu i uznał, że udało mi się trafić na dobry egzemplarz. Samochód był w świetnym stanie. Kiedy zamontowałem nową antenę to wybrałem się na przejażdżkę, żeby sprawdzić jak sprawuje się cb radio. Byłem zachwycony jakością sygnału. Wszystko zrobiłem dobrze.

Z radiem się nie rozstaję. Wszędzie gdzie jadę to mam je włączone, żeby otrzymywać bieżące informacje na temat sytuacji na drogach. Nie raz to mnie uchroniło przed kontrolą czy korkami na drodze. To bardzo wygodne rozwiązanie, które jest mi niezbędne.