Sklep motorowodny i wyjazd na ryby

Jestem zdania, że każdy człowiek potrzebuje pasji. Moją było wędkarstwo. Wszystko zaczęło się od wczesnego dzieciństwa gdzie wyjeżdżałem z dziadkiem nad Wisłę. Z czasem zacząłem inwestować w swój sprzęt i śledzić najnowsze wiadomości ze świata wędkarzy.

Sklep zawierał gruntowne wyposażenie 

sklep motorowodnyPomagały mi w tym czasopisma, a w późniejszym czasie filmy oraz internet. Teraz nie wyobrażam sobie innego wypoczynku. W tym roku postanowiłem, że wyjadę na dwa tygodnie gdzie będę tylko i wyłącznie zajmował się połowem ryb. Idealnym miejscem okazały się dla mnie po prostu mazury. To tam miałem swoje stałe miejsca i dość tani nocleg. Znałem każdy punkt w najlepszych łowiskach i chciałem w te wakacje skupić się tylko i wyłącznie na tym. Jednak miałem poważne braki w sprzęcie. Musiałem odwiedzić kilka sklepów i dokonać napraw. Między innymi nie miałem wytrzymałego kołowrotka. Poprzednia wyprawa okazała się nie udana i zbyt silne ryby zniszczyły mi rzeczy. Teraz upatrzyłem sobie dość dobrze wyposażony sklep motorowodny. Były tam części i akcesoria do łódek oraz jachtów. Ja miałem wykonaną przez siebie motorówkę. Nie była najlepszej jakości jednak dzięki moim innowacją i ciągłym przeróbką była idealna na ryby. Uznałem, że to wielki plus i dodatek. Dzięki temu można wypłynąć na środek jeziora i oddać się w ciszy ulubionemu zajęciu. Teraz musiałem trochę naprawić silnik. Na szczęście sklep motorowodny posiadał wszystkie brakujące części dzięki czemu mogłem zająć się naprawianiem. Mazury miały wiele możliwości. Jednak jako wędkarz po prostu dobrze się czułem mając trochę lepszy sprzęt.

Oczywiście to wszystko często zwracało się w postaci połowów często przywoziłem do domu medalowe okazy i byłem nagradzany w gazetach. Takie chwile dumy przynosiły mi ogromną radość i chęć do kontynuowania swojej przygody.