Skuteczny trening pod okiem fachowca

Od wielu lat biorę udział w najróżniejszych castingach. Raz chodzi o rolę w filmie, raz w reklamie, a jeszcze kiedy indziej w serialu paradokumentalnym. W związku z tym, że mieszkam w stolicy jest w czym wybierać, jednak ciągle czegoś mi brakowało, żeby dostać angaż. W końcu telefon zadzwonił, jednak pani producent powiedziała, że muszę w ciągu miesiąca wzmocnić swoją tężyznę fizyczną. Zgodziłam się bez wahania, ale pilnie potrzebowałam kogoś takiego jak skuteczny trener personalny z Warszawy.

Dopasowany trening

skuteczny trener personalny z WarszawyBardzo mi na tej roli zależało, ale uznałam, że sama nie mam pojęcia o ćwiczeniach i nawet nie wiedziałam jak mam się za to wszystko zabrać, by w tak krótkim czasie osiągnąć jakiekolwiek efekty. Dlatego też udałam się na siłownię, gdzie pani z recepcji poradziła mi treningi personalne. Były pewne obawy, bo w końcu żaden ze mnie sportowiec, ale pani Magda szybko rozwiała wątpliwości i wprowadziła miłą atmosferę. Po rozmowie o tym, na jakich efektach najbardziej mi zależy i w jakim czasie, przystąpiłyśmy do pracy. Pierwsze zajęcia polegały na sprawdzeniu moich możliwości treningowych. Następnym razem miałam przygotowany już cały cykl ćwiczeń dostosowany do moich potrzeb, w dodatku pani Magda uświadomiła mnie trochę w kontekście odpowiedniej diety, motywowała na każdym kroku i tak pracowałyśmy regularnie po kilka dni w tygodniu przez cały miesiąc. 

Jeżeli zależy Wam na szybkich efektach i osiągnięciu konkretnego celu, to z mojego doświadczenia mogę śmiało polecić zajęcia z trenerem personalnym. Są one niezwykle skuteczne, dzięki swojemu dostosowaniu do indywidualnych możliwości. Sama nawet po rozpoczęciu zdjęć do filmu z nich nie zrezygnowałam, gdyż do dzisiaj są dla mnie świetną odskocznią od codziennych zmartwień.