Świetnie zaprojektowane logo

Śmiało mogę nazwać się estetą. Staram się być też bardzo profesjonalny i całym sercem angażować się w działania, których się podejmuję. Dlatego też, kiedy założyłem własną firmę, chciałem zainwestować sporo w odpowiednią identyfikację wizualną. Wiązałem z tym projektem wiele, więc nie chciałem oszczędzać, chociażby na świetnie zaprojektowanym logo.

Dobre logo to podstawa dla firmy

projektowanie logo poznańZałożenie własnej firmy było krokiem milowym w mojej dotychczasowe karierze. Bardzo długo przymierzałem się do założenia swojej działalności. Starannie wykonałem biznesplan i zrobiłem nawet badania rynkowe, które potwierdziły, że mój biznes ma rację bytu. Dlatego też otwarcie mówiłem, że pokładam w nim spore nadzieję. W związku z tym nie zamierzałem oszczędzać na żadnym aspekcie związanym z funkcjonowaniem mojej firmy. Jako że jestem estetą, jedną z pierwszych decyzji było nawiązanie współpracy z agencją marketingową. Interesowało mnie stworzenie sloganu dla mojej firmy, założenie strony internetowej oraz projektowanie logo Poznań to bardzo duże miasto, w związku z czym nie miałem problemu z wyborem renomowanej agencji reklamowej. Bardzo lubię otaczać się w swojej pracy fachowcami, dlatego też i w tej materii postawiłem na najlepszych. Propozycje logo, które dostałem od współpracującej ze mną agencji, bardzo mnie ucieszyły. Były tak dobre, że miałem pewien problem z wyborem najlepszej opcji! Bardzo się cieszę, że się do nich odezwałem.

Współpraca z poznańską agencją marketingową była świetną decyzją. Zaprojektowali mi oni przepiękne logo, które bardzo dobrze oddaje ducha mojej firmy. Zajęli się również założeniem mi strony internetowej oraz wymyśleniem sloganu. Jestem bardzo zadowolony z naszej kooperacji. Polecam tę firmę również i swoim znajomym, którzy startują z własnym biznesem,