Szukam kolorowych literek na ścianę do pokoju dziecięcego

Spodziewam się dziecka, a ponieważ rozpoczął się właśnie trzeci trymetr mojej ciąży doszliśmy z mężem do wniosku, że czas zająć się urządzaniem pokoju dla naszego małego bobaska. Wiemy, że nasze dzieciątko to chłopiec i wybraliśmy już imię, a ja wpadłam na pomysł alby zrobić piękny napis na jednej ze ścian.

Imię dziecka z ozdobnych literek ściennych

ozdobne litery na ścianęPonieważ wiedzieliśmy, że na sto procent nasze dziecko będzie chłopcem, postanowiliśmy pomalować pokoik na delikatny szary kolor i dobrać dodatki w kolorach błękitu i mięty. Chcieliśmy, żeby nasz synek od początku czuł się dobrze i bezpiecznie w swoim pokoju, dlatego zależało nam, żeby był dopracowany w każdym szczególe. Na jednej ze ścian powstała foto tapeta przedstawiająca kolorowe misie, a nad łóżeczkiem wymyśliłam napis z ozdobnych literek ściennych, chciałam, żeby było to imię naszego dziecka i jakaś urocza sentencja o bezwarunkowej miłości. Zaczęłam szukać jakieś ładne, ozdobne litery na ścianę w kolorach pasujących do dodatków, znalazłam bardzo dużo różnych liter. Były ozdobne litery w formie naklejek, czy wykonane z drewna a mi najbardziej spodobały się ozdobne literki tapicerowane, były jak małe słodkie poduszki. Ale razem z mężem uznaliśmy, że byłoby ich za dużo jeśli byłoby to imię plus sentencja, dlatego zamówiliśmy samo imię, a napis postanowiłam własnoręcznie namalować, korzystając z szablonu ozdobnych liter. Przygotowywanie całego pokoiku było dla nas ogromną przyjemnością, razem z mężem włożyliśmy w ten projekt całe serce, a teraz pozostało na już tylko czekać na naszego maluszka.

Podsumowując, pokój dla naszego synka wyszedł pięknie, wszystkim bardzo się podoba a co najważniejsze naszemu maluszkowi chyba też, gdy tylko otwiera swoje małe oczy od razu widać z jaką ciekawością ogląda każdy szczegół, literki również cieszą się jego zainteresowaniem. Dodatkowo zostanie nam piękna pamiątka z tego okresu.