Szybka fachowa dezynfekcja

Dezynfekowanie pomieszczeń jest konieczne, jeśli chcemy utrzymać miejsce naszego zamieszkania w higienicznej czystości. Bowiem samo sprzątanie nie wystarczy, ponieważ prawdziwe zagrożenia tworzą drobnoustroje, wirusy i zanieczyszczenia.

Warszawscy specjaliści od dezynfekcji

dezynfekcja warszawaW naszych domach roi się od cząsteczek smogu, bakterii, wirusów, grzybów, bakterii, a także alergenów i wolnych rodników. Nie pozbędziemy się ich odkurzaniem, myciem, czy innymi czynnościami, albowiem bytują one dosłownie wszędzie. Znajdziemy je nawet w elektronice, pościeli, powietrzu, czy meblach. Najlepszą, bo bezproblemową metodą jest ozonowanie, czyli zabieg oparty na utleniających właściwościach ozonu. Przy zastosowaniu tej metody nie trzeba wynosić z domu elektroniki, mebli, czy obrazów, albowiem ozon ich nie uszkodzi. Natomiast sami będziemy musieli opuścić ozonowane pomieszczenie na czas trwania zabiegu, czyli mniej więcej 60 minut. Po zakończonych czynnościach dezynfekcyjnych, wystarczy wietrzyć pomieszczenia przez nieco ponad 20 minut, ponieważ po tym czasie cząsteczki ozonu rozpadają się do postaci tlenu i tracą swoje odkażające właściwości. Jeśli potrzebna jest nam skuteczna i profesjonalna dezynfekcja Warszawa jest miastem, gdzie znajdziemy od niej specjalistów. Większość firm zajmujących się odkażaniem jest czynna cała dobę, przez siedem dni w tygodniu, co ma bardzo duże znaczenie w dobie epidemii koronawirusa. Koszt ozonowania jest zależny od metrażu odkażanej powierzchni i potrzebnego na to czasu pracy.

Zabieg ozonowania jest najskuteczniejszą, zaraz po chlorowaniu, metodą odkażania. Jednak chlorowanie absolutnie nie sprawdza się w komercyjnym użyciu, gdyż jest zbyt niebezpieczne. W przeciwieństwie do ozonowania, które jest w stu procentach bezpieczne i ekologiczne.