Tabliczki adresowe wykonane z drewna

Mieszkając w domu jednorodzinnym mamy swój własny adres. Można powiedzieć, że domy są ponumerowane. Jako właściciele powinniśmy wywiesić przed domem, na elewacji lub na ogrodzeniu tabliczkę z adresem. Dzięki temu będzie łatwiej do nas trafić, nie tylko naszym znajomym, ale także kurierom i listonoszowi, co w dobie zakupów internetowych jest bardzo ważne.

Eleganckie tabliczki adresowe z drewna

tabliczka adresowa drewnianaNa rynku dostępnych jest conajmniej kilka rodzajów tabliczek adresowych. Tak duży wybór sprawia, że ciężko się zdecydować jaki typ tabliczki wybrać. Całkiem dobrym wyborem wydaje się tabliczka adresowa drewniana. Taka tabliczka posiada liczne zalety. Po pierwsze drewno zawsze wygląda elegancko i tak jest w tym przypadku. Wywieszając taką tabliczkę na ogrodzeniu lub przybijając ją do elewacji dom możemy być pewni, że nasza elewacja lub ogrodzenie nie straci dobrego wyglądu, a nawet zyska niepowtarzalny charakter. Kolejną zaletą takiej tabliczki jest to, że jest ona wykonana w stu procentach z drewna, więc jest w pełni ekologiczna. Warto wspomnieć o tym, że jest ona wykonana z dobrej jakości drewna, co sprawia, że żywotność takiej tabliczki jest na bardzo wysokim poziomie. Taka tabliczka będzie nam służyć przez wiele lat, pomimo tego że cały czas jest narażona na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Jeśli chcemy to możemy ją zaimpregnować specjalnym preparatem do drewna, dzięki któremu jej żywotność będzie na jeszcze wyższym poziomie.

Tabliczki tego typu wykonywane są na zamówienie. Musimy skontaktować się z firmą, która takie wykonuje i złożyć zamówienie na wykonanie takiej tabliczki z naszym adresem. Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie, więc ciężko podać konkretną cenę. Zazwyczaj jest to kwota od pięćdziesięciu do około stu złotych.