transport mebli

Transport mebli ze sklepu

Od jakiegoś czasu mieszkamy w Gdyni. Z mężem zawsze chcieliśmy przeprowadzić się do trójmiasta. Niedawno zdecydowaliśmy się, żeby zrobić remont w domu, ponieważ mamy już stare meble, które trzeba wymienić. Pojechaliśmy do sklepu, żeby rozejrzeć się za jakimiś fajnymi systemami meblowymi oraz narożnikiem.

Transport mebli do klientów

transport mebliKiedy zaparkowaliśmy przed sklepem akurat odbywał się transport mebli i pracownicy wprowadzali cały towar na magazyn. Uznałam, że to idealnie, bo na pewno transport mebli zapewni większy asortyment i będzie można wybrać coś interesującego. W sklepie spotkaliśmy naszego znajomego, który organizuje przeprowadzki i chwilę z nim porozmawialiśmy. Opowiedział nam trochę o sobie. Powiedział, że od niedawna współpracuje ze sklepem, który zleca mu transport mebli do klientów, którzy dokonali zakupu. Mąż powieszał, że jak będzie dla nas miał zlecenie na transport mebli, to koniecznie będziemy musieli się razem napić kawy. W sklepie był ogromny wybór i mieliśmy z czego wybierać. Zakupiliśmy meble do wszystkich pomieszczeń oraz dwie sofy i narożnik. Podeszliśmy do działu obsługi umówić transport mebli do naszego domu. Pracownik powiedział, że dostarczy nam je człowiek, który organizuje przeprowadzki i dodatkowo dla nich pracuje. Od razu wiedzieliśmy, że chodzi o znajomego, którego spotkaliśmy w sklepie. Mąż się ucieszył, gdyż znajomy pomoże mu wnieść wszystkie meble do domu. Cieszę się, że poszliśmy do tego sklepu. Nowy transport mebli umożliwił nam udane zakupy, bo w sklepie było dość dużo towarów.

Kiedy skończymy już remont domu to rozejrzymy się za meblami na działkę. Skoro sklep organizuje transport mebli, to bez problemu dostarczą je bezpośrednio na naszą działkę. Ale na to mamy jeszcze trochę czasu. Na wiosnę się tym zajmiemy. Polecam do przeprowadzek i transportu firmę http://dromader.gda.pl.