Udany i niezapomniany wieczór kawalerski

Czym powinien charakteryzować się udany wieczór kawalerski? Przede wszystkim powinien zostać zorganizowany w doborowym  towarzystwie. Mój wieczór kawalerski z pewnością był niezapomniany. Moi koledzy zrobili mi nie lada niespodziankę.

Mój niezapomniany wieczór kawalerski w Łodzi

niezapomniane wieczory kawalerskie - lodzOrganizowanie wieczorów kawalerskich oraz panieńskich jest powszechnie znanym zwyczajem. W ten sposób ludzie zwykli się żegnać z dawnym życiem singla. Jako świeżo upieczony współmałżonek jestem jednak zdania, że bycie w związku małżeńskim również ma swoje zalety. Warto jednak przed ceremonią ślubną zorganizować wieczór kawalerski. Moi koledzy postanowili zrobić mi niespodziankę i na tydzień przed ślubem zabrali mnie do popularnego lokalu w Łodzi. Do samego końca o niczym nie wiedziałem. Wszystko stało się dla mnie jasne dopiero, gdy dotarliśmy już na miejsce. Lokal prezentował się  znakomicie. W tym miejscu organizowane są różne imprezy, w tym również niezapomniane wieczory kawalerskie – Lodz to miasto, w którym bez większych problemów można spotkać się w gronie znajomych i rozerwać się po pracy. Muszę jednak podkreślić, że na moim wieczorze kawalerskim obyło się bez ekscesów. Na szczęście niczego nie muszę się wstydzić, a ni ukrywać przed moją żoną. Wieczór kawalerski spędziliśmy w męskim gronie. Wspólni piliśmy piwo i graliśmy w bilard. Ponadto też mieliśmy dogodną okazję, żeby powspominać dawne czasy. Jestem zadowolony z imprezy. Mam nadzieję tylko, że będą jeszcze inne okazje do spotkań towarzyskich w męskim gronie.

Nie ulega wątpliwości, że przed ślubem i weselem trzeba się jakoś zabawić. Oczywiście wszystko zgodnie ze zdrowym rozsądkiem. Mój wieczór kawalerski spędziłem w doborowym towarzystwie moich kolegów z dawnych lat. Z pewnością na długo zapamiętam tę imprezę.