USG

Uporczywe zmarszczki a badanie USG

Każdy z nas kiedyś będzie musiał zmierzyć się ze zmarszczkami. Jedni mają delikatne i prawie niezauważalne, inni natomiast mają twarz pokrytą jakby pajęczyną. Zmarszczki to część naszego życia. Nie da się jej wyrzucić lub ominąć. Musimy przejść proces starzenia, tak jak i przeżyliśmy dzieciństwo.

USG nie poprawi zmarszczek

USGTrudno jednak pogodzić się z tym, że kiedyś nie będziemy mogli tak aktywnie korzystać z życia. Gdy przeglądam stare fotografie moich dziadków, zawsze pytam ich czy nie są zawiedzeni. Czy życie nie zrobiło im paskudnego psikusa pod postacią zmarszczek i starości? Zawsze jednak słyszę, że to cudowny etap w życiu człowieka, jak każdy inny. Wcale nie czują się starzy, wręcz jak nastolatkowie. W końcu nie ciemięży ich codzienna praca i wychowywanie dzieci. Aż ma się ochotę powiedzieć, że całe życie jesteśmy niewolnikami a na starość nas wypuszczają z tego więzienia. Jedni reagują tak jak moi dziadkowie, inni natomiast nie umieją się z tym pogodzić. Wówczas w ruch wchodzi botoks oraz medycyna estetyczna. Już starsi ludzie nie chodzą na rutynowe ale najlepiej wykonywane USG w Chełmnie, lecz na wypełnienie zmarszczek. Oczywiście dzieje się to w większych miastach jak Bydgoszcz. W tych mniejszych natomiast staruszkowie godzą się po staremu ze swoim losem.

Zmarszczki to nic złego. Pokazują nam jak wiele trudów życia pokonaliśmy. Są niczym blizny wojenne w bitwie o życie. Ja lubię gdy widzę uśmiechniętych starszych ludzi i ich drobne zmarszczki. Najbardziej lubię te mimiczne. Wtedy wiadomo, że to tylko oznaka szczerego i nieskrępowanego śmiechu.