Urządzając salon zdecydowaliśmy się na sufit Barrisol

 

Od wielu miesięcy planowaliśmy remont salonu w naszym domu. Obecny wygląd już nam się po prostu znudził, bo nie zmienialiśmy niczego od ponad dekady. Zamówiliśmy firmę remontową, która oferowała nawet projekt aranżacji wnętrz. Od razu powiedziano nam, że sufit może być w dowolnym kolorze, bo teraz robi się takie nowoczesne sufity napinane.

Sufit w naszym salonie robi wrażenie

nowoczesne sufity barrisolDopiero jak nam dokładnie wszystko wytłumaczono zrozumieliśmy o co chodzi z tym sufitem podwieszonym w dowolnym kolorze. Teraz po prostu obniża się sufity za pomocą specjalnej folii, którą napina się pod wpływem ciepła i montuje się ją do prowadnic zamontowanych do ściany. Od razu ten pomysł przypadł nam do gustu. Pokazano nam wstępną wizualizację salonu na komputerze, więc tym bardziej zdecydowaliśmy się na proponowane nam nowoczesne sufity Barrisol, z których wybraliśmy sobie czarną wersję kolorystyczną. I teraz nasz sufit jest czarny, ale do tego zamontowaliśmy bardzo eleganckie lampki punktowe, więc wszystko naprawdę robi wrażenie. Pomiędzy stropem a tą folią sufitową zamontowano nam jeszcze światełka, więc możemy sobie włączyć światło z sufitu, co w ogóle robi naprawdę kosmiczne wrażenie. Wszystko wygląda tak nowocześnie, że teraz już planujemy sobie remont pozostałych pomieszczeń. Bo nasz salon zdecydowanie się teraz wyróżnia na tle kuchni, przedpokoju i łazienki. Na szczęście mamy namiary na świetnych fachowców, którzy remontowali nam salon.

Bardzo się zdziwiliśmy, że taki sufit podwieszony można zrobić w kilka godzin, bo dosłownie tyle trwał jego montaż. Oczywiście trzeba było czekać niespełna tydzień na zamówioną folię, ale na taki efekt warto było czekać. Remont salonu naprawdę nam się udał. Następny będzie z pewnością przedpokój i kuchnia, żeby wszystko do siebie pasowało.