Usługi car detailingu

 

Car detailing od wielu lat mnie interesował, nawet wtedy, kiedy ta dziedzina jeszcze się nie rozwinęła na dobre w Polsce. Dopiero teraz jednak ta moda do nas wchodzi i coraz częściej można spotkać się nie tylko z myjniami samochodowymi, ale także z wyspecjalizowanymi zakładami posiadającymi spore doświadczenie w tym co robią i na pewno mogą poradzić sobie z każdym autem.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

odpowiednia konserwacja lakieru samochodowegoBrudne od błota auto, czy porysowane – to wszystko da się naprawić w takich warsztatach dla których car detailing to codzienność. Car detailing w rękach nowych pracowników to poważne narzędzie. Odpowiednia konserwacja lakieru samochodowego jest kluczowa. Pierwsze, co robiliśmy od samego początku po przyjeździe nowego samochodu do firmy muszą wszystko dokładnie rozplanować. Ja odpowiedzialny byłem co prawda za polerowanie samochodów, ale także koledzy posiadający doświadczenie i fach w rękach byli w stanie zaproponować car detailing na jeszcze bardziej zaawansowanym poziomie czyli na przykład usuwanie mniejszych lub większych rys na lakierze. Usługi car detailing nowe dotyczą każdego samochodu. Zarówno nadwozia, jak i podwozia. Można nawet zlecić wyczyszczenie felg samochodowych poprzez piaskowanie, co jest jeszcze bardziej interesujące dla kierowców, którzy o koła bardzo mocno dbają. Wiem jednak, że warsztaty samochodowe napewno mają trudne zadanie, gdyż często będzie tak, że nie ma jakiejś części zamiennej, która będzie tutaj konieczna.

W takich wypadkach faktycznie trzeba ściągać części od producentów, a koszt będzie coraz większy. Dobry car detailing na pewno będzie w cenie. W dobrze wyposażonych i profesjonalnych myjniach samochodowych można już spotkać się z takimi usługami, ku uciesze każdego klienta, który jednocześnie chce umyć samochód, ale także poddać go specjalnym zabiegom.