Wybór firmy naprawiającej boiska

Jako dyrektorka szkoły muszę zadbać o wiele spraw. Jednak ostatnio zajmowało mnie przede wszystkim boisko szkolne. Zdecydowanie nie było ono w najlepszym stanie technicznym. Lata systematycznego użytkowania sprawiły, że nie wyglądało dobrze, ani też nie było praktyczne i bezpieczne.

Naprawa boiska dla uczniów

naprawa boisk poliuretanowychPodjęłam decyzję o szybkim remoncie, przygotowałam wstępny budżet, na jaki możemy sobie pozwolić. Potrzebna mi była firma, dla której naprawa boisk poliuretanowych to żaden problem. Miałam jednak konkretne wymagania. Przede wszystkim remont musiał został przeprowadzony bardzo szybko. Nie mieliśmy innej sali, więc dzieciaki mogły co najwyżej ćwiczyć na placu przed szkołą. Nie było to dobre rozwiązanie, ale tymczasowo nic lepszego by się nie zorganizowało. Liczyłam też, że naprawa boiska nie będzie zbyt kosztowna. Przede wszystkim trzeba było wymienić nawierzchnię, do tego zmienić oświetlenie na ledowe. Kosze, bramki i inne wymagały odświeżenia, ale nie trzeba było ich wymieniać. Na szczęście udało mi się znaleźć przedsiębiorstwo, z którym dało się dogadać pod względem ceny i szybkości naprawy. Ustaliłam wszystkie szczegóły odnośnie renowacji. Naprawa zawierała pozbycie się starej nawierzchni i położenie nowej, namalowanie linii do różnych sportów, demontaż starych lamp i zamontowanie nowych. Do konserwacji innych rzeczy nie potrzeba było profesjonalistów. Dzięki temu udało się szybko załatwić wszelkie formalności i remont mógł ruszyć. Postawiłam na nowoczesne materiały i znakomitych fachowców.

Jestem zadowolona z tego, że podjęłam decyzję o naprawie boiska. Teraz jestem spokojna o bezpieczeństwo uczniów, a do tego szkoła ma piękne, budzące zachwyt boisko, które na pewno będzie dobrze służyć przez wiele lat. Uczniowie także są z niego zadowoleni.