Wybranie akcesoriów do paznokci żelowych

 

Dla wielu z nas piękne i zadbane dłonie to wizytówka. Świadczy ona o tym, iż jesteśmy kobietami pewnymi siebie, które chcą wyglądać nienagannie w każdym momencie życia. Przez to coraz częściej decydujemy się na różnego rodzaju manicure, który wykonujemy w domu. Pamiętajmy o skompletowaniu odpowiedniego zestawu.

Piękne paznokcie żelowe w domu

paznokcie żelowe akcesoriaAbyśmy nie żałowały decyzji własnoręcznego robienia manicure’u w domu musimy pamiętać o skompletowaniu odpowiedniego zestawu do paznokci. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na hybrydy, czy paznokcie żelowe akcesoria będą dosyć podobne. Oczywiście, główną różnicą będzie wybór specyfiku do malowania paznokci. Podejmując decyzję o paznokciach żelowych musimy zaopatrzyć się w żele, lakier nawierzchniowy oraz bazowy. Istotna jest też lampa UV, bez której nie utwardzimy naszej stylizacji. Dodatkowo jako akcesoria potrzebne nam będą patyczki drewniane do odsuwania skórek albo radełko do wycinania ich. Primer kwasowy bądź bezkwasowy aby odpowiednio przygotować i odtłuścić płytkę paznokcia przed nałożeniem lakieru bazy. Nasza praca nie będzie miała też dobrego zakończenia bez cleanera do usuwania warstwy dyspersyjnej, aczkolwiek coraz częściej na rynku znajdziemy topy no wipe nie tworzące tej warstwy klejącej. Mimo to warto zaopatrzyć się w ten specyfik. Aby móc korzystać z cleanera korzystajmy z wacików bezpyłowych, by zminimalizować ryzyko farfocli na naszje stylizacji.

Zadbane dłonie dla kobiet kojarzą się z miękką skórą i piękną stylizacją paznokci. Decydując się na samodzielną pracę z lakierem w domu musimy zwrócić uwagę na to, aby nasz zestaw do hybryd, żeli i innych opcji stylizacji był kompletny. Nie rozpoczynajmy pracy z nieodpowiednim zestawem, aby sobie nie zaszkodzić w pracy.