wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości a sprzedaż domu

Jesteśmy małżeństwem od czterdziestu lat. Mieszkamy w dużym domu. Mamy dwójkę dzieci, które już założyły swoje rodziny. Syn wyprowadził się do Poznania.

Wycena nieruchomości była korzystną opcją

wycena nieruchomościCórka robi karierę w miejscowość Warszawa. Widzimy się głównie na świętach czy urodzinach, imieninach. Dzieciaki są zabiegane i wcale się nie dziwę. Pamiętam jak to było jak my byliśmy młodzi. Postanowiliśmy z mężem, że sprzedamy nasz duży dom. Kupimy sobie mniejszy z mniejszym ogrodem. Mamy już swoje lata i nie jesteśmy w stanie już zająć się naszym dużym ogrodem. Pozostałe pieniądze po równo przekażemy naszym dzieciom, które będą mogły je zainwestować lub spłacić częściowo kredyty, które mają na swoje mieszkania. Rzeczoznawca majątkowy przyjechał do nas w piątek. Zapoznał się z naszą nieruchomością. Wycena nieruchomości Warszawa miała zostać przygotowana na poniedziałek. Byłam zdziwiona, że rzeczoznawca majątkowy chciała ją przygotować w tak krótkim czasie. Wycena domu była dla nas bardzo korzystna. Do tej pory przeprowadzaliśmy każde naprawy w terminie. Mieszkanie było gustownie urządzone a ogród był zadbany w każdym calu. Poświęciliśmy mu z mężem bardzo dużo naszego czasu. Córka pomogła nam przygotować i zamieścić ogłoszenie w prasie. Zgłosiło się do nas małżeństwo, którym urodziły się trojaczki i chcieli sprzedać swoje mieszkanie i kupić sobie dom. Nasz dla ich rodziny był idealny. Blisko szkoła i przedszkole też kiedyś patrzyliśmy na takie udogodnienia. Wycena mieszkania została im przygotowana przez specjalistę. Rzeczoznawca majątkowy, który przygotował naszą wycenę polecił nam biuro, które pomorze nam w znalezieniu mniejszego domku.

Małżeństwo musiało dobrać trochę kredytu i kupili nasz dom. My natomiast byliśmy w trakcie przeprowadzki do nowego mniejszego domu z ogrodem.