tabliczka znamionowa

Wykonuję tabliczki znamionowe

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z drukowaniem i grawerowaniem to rynek wyglądał zupełnie inaczej. Kiedy dostałam te posadę to robiłam przede wszystkim ksero różnych dokumentów urzędowych, czy oprawiałam prace dyplomowe. Potem robiłam już nadruki na koszulkach, czy fotokubki.

Tabliczka znamionowa na każdym egzemplarzu

tabliczka znamionowaObecnie jednak zostałam przeniesiona do nowego działku, który zajmuje się nowościami takimi jak właśnie grawerowanie, tłoczenie na gorąco, czy innymi podobnymi innowacjami. Pracuję już długo w tej firmie, więc szefostwo mi ufa. Wie, że znam się na rzeczy, i zawsze do wszystkiego się przykładam. Ostatnio robiłam tabliczki grawerowane. Do tej pory nie robiłam niczego na metalu, a jedynie na tkaninach, czy na ceramice, czyli na kubkach głównie. To było dla mnie coś nowego. Jednak jak się potem okazało nie było to takie trudne. Tabliczki metalowe już mnie nie przerażały, więc mogłam swobodnie zajmować się wyrabianiem na nich napisów. Robiłam także tabliczki znamionowe dla jednej lokalnej firmy produkującej urządzenia elektroniczne. Dopiero zaczynali, więc nie mieli jeszcze skompletowanego całego sprzętu, więc nie mogli tego sami zrobić w swojej siedzibie firmy, a przecież tabliczka znamionowa musi się znaleźć na każdym egzemplarzu danego sprzętu.

Dobrze że zwrócili się do nas. Przynajmniej będziemy teraz mieli więcej doświadczenia w robieniu takich tabliczek. To na pewno się nam przyda. Mam nadzieję, ze zdobędziemy tutaj więcej klientów i wszystko pójdzie nam jeszcze lepiej. O to chodzi w prowadzeniu biznesu.