Wynajem apartamentów na wakacje

Chociaż jest dopiero luty, ja już myślę nad tym, gdzie spędzić wakacje. W mojej firmie dłuższy urlop trzeba zaplanować z przynajmniej paromiesięcznym wyprzedzeniem. Nie chcę być skazana na urlop w październiku, więc od razu wpisałam się z urlopem na lipiec. A skoro już mam urlop, to warto by mieć gdzie go spędzić, na przykład – nad morzem.

Znalazłam ładny apartament nad morzem

komfortowe apartamenty nad morzemNa szczęście mój mąż nie ma takich urlopowych trudności, więc bez przeszkód spędzimy wakacje razem. Postanowiliśmy wybrać się nad morze, ponieważ przez ostatnie lata wakacje spędzaliśmy albo w polskich górach, albo gdzieś w Skandynawii. Sporo się nasłuchałam od znajomych, jak wygląda wynajmowanie czegokolwiek nad Bałtykiem w sezonie turystycznym, więc od razu zaczęłam szukać czegoś dla nas. Zdecydowaliśmy, że możemy wynająć na wakacje jakiś apartament i mieszkać wygodnie w jakimś ładnym miejscu w centrum, na przykład w Trójmieście. Miałam szczęście, bo okazało się, że komfortowe apartamenty nad morzem, czyli dokładnie to, czego szukałam, zrobiły się bardzo popularne w ostatnich latach. Spędziłam cały weekend na przeglądaniu ofert wynajmu, żeby wybrać coś w rozsądnej cenie, wygodnego i w dogodnej lokalizacji. Trafiłam na ciekawą ofertę wynajmu apartamentów tematycznych i zdecydowałam, że najbardziej podoba mi się apartament utrzymany w tematyce morskiej – miał na wyposażeniu zawieszony na stałe hamak i odpowiednie dekoracje, jak koło sterowe czy koło ratunkowe. Wygląd świetnie.

Mojemu mężowi również przypadł do gustu i jeszcze tego samego dnia zrobiłam dziesięciodniową rezerwację. Za tak długi pobyt dostaliśmy nawet małą zniżkę, co było miłym bonusem. Nie mogę się już doczekać urlopu i wyjazdu, w sporej części dlatego, że chcę wreszcie zobaczyć nasz apartament na żywo.