Wynajętym samochodem czy pociągiem – podróżuj z głową!

Gdańsk jak i całe Trójmiasto kusi wieloma atrakcjami. Wybierając się na długo wyczekiwany urlop warto przed wyjazdem sprawdzić miejsca oddalone od naszego pensjonatu czy hotelu, które jednak warto odwiedzić. Przygotowanie takiej listy ułatwi Ci odpowiednie rozdysponowanie środków i czasu jaki masz do wykorzystania.

Pieszo, rowerem czy wynajętym samochodem osobowym?  

Wynajem samochodów osobowych gdańskJeżeli na wakacje wybrałeś się samochodem osobowym to daje Ci duże możliwości i swobodę przemieszczania się po dowolnych zakątkach Trójmiasta. Spokojnie możesz odwiedzić nawet miejscowości znacznie oddalone od miejsca noclegu, nie martwiąc się o rozkłady jazdy autobusów czy godzin odjazdów pociągów. Nie każdy z nas ma ten komfort. Oczywiście alternatywnym sposobem dla tych, którzy wybrali inne środki lokomocji jest wynajem samochodów osobowych Gdańsk. Samochodem najwygodniej dostaniemy się na półwysep Helski, po drodze obowiązkowym przystankiem dla każdego turysty jest Jastarnia, zobaczysz tam stojącą od przeszło półwieku latarnie morską, możesz też wybrać się na rejs pasażerki po zatoce Gdańskiej, wyruszając z mieszczącego się tam portu rybackiego i pasażerskiego. Wynajęcie samochodu osobowego daje Ci możliwość uciechy z wszystkich dostępnych atrakcji, bez pośpiechu i niepotrzebnego stresu. Wybierając się molo w Sopocie najprzyjemniej przespacerować się linią brzegową. Taką wędrówkę warto dokładniej zaplanować, zarezerwuj na to kilka godzin, bo tyle zajmie Ci to przedsięwzięcie.

Czas urlopu to kilkanaście wolnych dni, pracowaliśmy ciężko cały rok żeby w końcu odetchnąć i odciąć się od codziennych problemów. Sprawdź połączenia komunikacji miejskiej i podmiejskiej, możliwości wypożyczenia auta, wyznaczone szlaki piesze i rowerowe, a zaoszczędzisz swój czas i nerwy!