buty motocyklowe sidi

Wyprawa motocyklowa z żoną

Piękny jesienny dzień, słońce swoimi promieniami rozświetla kolorowe liście na drzewach, a ja cieszę się że, wraz z żoną i kilkoma parami wyruszamy dzisiaj na wyprawę motocyklową. Nasze motocykle przeszły gruntowny przegląd, więc podróż powinna przebiegać bez żadnych przeszkód.

Buty motocyklowe także są ważne

buty motocyklowe sidiOprócz naszych super maszyn posiadamy kaski motocyklowe nolan i schuberth jak i markowe buty motocyklowe sidi, które zapewniają nam bezpieczeństwo na drodze. Jazda na motorze to jeden z najprzyjemniejszych sposobów spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Tylko i wyłącznie motocykl jest w stanie dostarczyć za jednym razem ogromną dawkę adrenaliny podczas jazdy, jak i poczucie pełnej kontroli i wolności. Przygotowani, spakowani wyruszyliśmy przed siebie, pasażerki w swoich dopasowanych, skórzanych kombinezonach i eleganckich kaskach wyglądały oszałamiająco. Moja żona posiada kask szczękowy damski schuberth c3 pro lady matt black, jest on dopasowany do anatomii kobiety, wnętrze wykonane z komfortowej, niealergicznej i antybakteryjnej, tkaniny, posiada zintegrowaną blendę przeciwsłoneczną i szybkę zapobiegającą parowaniu wizjera. Część pań wyposażyła się w kask szczękowy damski lady pearl white, bo preferują kolor biały. Ale są też dziewczyny które zdecydowały się na integralny kask na motor nolan, ponieważ urzekł ich swoją kolorową stylistyką i lekkością. Wśród mężczyzn też jest podział jeśli chodzi o rodzaje kasków, ja wraz z dwoma kolegami preferuję kask szczękowy schuberth c3 pro, natomiast reszta woli integralny kask motocyklowy nolan n87. Jazda na motorach przebiegała standardowo, jak to na naszych drogach, trochę dziur, korków, kierowców którzy uważają, że motocykl jest za mały aby zwracać na niego uwagę.

Ale przede wszystkim były miłe chwile, polskie krajobrazy, lasy, pola i ten cudowny wiatr który nas owiewał dodatkowo potęgując doznania czerpane z jazdy. Nasze pasażerki na pytanie dlaczego podróżują razem z nami odpowiadają, zostawiam za sobą domową codzienność, dzieci, nie myślę o niczym i czuję się wolna jak ptak.