Wysoka skuteczność badań wariograficznych

 

Chyba każdy z nas chciałby umieć czytać myśli innych ludzi, gdyż to byłoby w stanie nas uchronić przed byciem oszukanym. Na obecną chwilę nie jest to możliwe, dlatego musimy się nauczyć rozpoznawać sygnały, które mogą zdradzić oszusta.

Od czego zależy skuteczność wariografu?

wariograf skutecznośćOsoba, która kłamie, przeważnie nie jest do końca świadoma mimiki swojego ciała, gestów, a nawet sposobu ułożenia swoich kończyn, kiedy mija się z prawdą. W wielu sytuacjach właśnie to zdradza kłamców, ponieważ mówią jedno, a ich ciało pokazuje coś innego. Taki dysonans można dać dużo do myślenia rozmówcy, przez co intencje mogą zostać rozszyfrowane. Oczywiście nie zawsze jest tak łatwe, ponieważ zdarzają się osoby, które opanowały do perfekcji język niewerbalny, przez co bardzo trudno jest odkryć fałsz. Na szczęście jest wariograf skuteczność jego może sięgać nawet dziewięćdziesięciu pięciu procent. Tak wysoki wynik jest w dużej mierze zależny od sposobu przeprowadzenia badania, które powinno być realizowane w Instytucie Badań Wariograficznych lub w jednym z jego dwudziestu siedmiu oddziałów zlokalizowanych w całym kraju. Pierwszy wariograf został wynaleziony i opatentowany wiele lat temu, a mimo to do dnia dzisiejszego jest dość często wykorzystywany w sądach, na policji czy w korporacjach w celu potwierdzenia lojalności pracowników. Każdy z nas może się poddać takiemu badaniu poligraficznemu, ponieważ jest ono ogólnie dostępne. Jedynie badana osoba musi wyrazić zgodę na jego przeprowadzenie.

Każdego roku z badań wariograficznych korzysta nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi, ponieważ gwarantuje ono wysoką skuteczność. Wystarczy umówić się na wolny termin, dokonać zapłaty w wysokości tysiąca – tysiąca dwustu złotych i można przystąpić do badania wariograficznego.

Więcej o skuteczności badania wariograficznego na: https://bez-klamstw.pl/