http://www.ledtom.pl

Wyświetlacze led na ulicach

Myślę, że jest to ich podstawowe zadanie. Żeby taki efekt uzyskać twórcy uciekają się do najróżniejszych technik i sposobów. Wszystkie triki są w tym temacie dozwolone. Wszystko oczywiście w granicach smaku i rozsądku. Reklama led jak i każda inna reklama, niekoniecznie uliczna, powinna być ogólnie akceptowana.

Wyświetlacze led na reklamy i nie tylko

http://www.ledtom.plOczywiście są pewne reklamy kontrowersyjne, których odbiorcom docelowym ma być zazwyczaj młody człowiek, ale to są nieliczne wyjątki. Trwale wykonane wyświetlacze led zazwyczaj jednak przeznaczone są na reklamy w postaci tekstu, czyli jakieś konkretnej informacji. Może być to na przykład adres jakiegoś sklepu albo info o zbliżającym się koncercie czy innym wydarzeniu. Telebimy led, które są sporych rozmiarów mogą być użyte nie tylko jako nośnik treści promocyjnych, ale także jako ekran dla widzów na miejskich koncertach i wydarzeniach. Dzięki niemu ludzie stojąc daleko od sceny mogą cieszyć się widokiem ze sceny, ponieważ puszczana jest transmisja na żywo. Tablice led to rzecz, która posiada każdy poważny organizator przeróżnych dużych imprez. Co do manipulacji, to uważam, ze najbardziej oddziałują na nas reklamy telewizyjne, które trwają zazwyczaj maksymalnie parę minut. Film od dawna jest już najatrakcyjniejszą formą przekazu. Niektóre reklamy przypominają wyglądem najlepsze produkcje filmowe. W niczym się czasami nie różnią pod względem jakości i efektów. To właśnie dlatego dajemy się tak łatwo zmanipulować i ulec czarowi takich produkcji. Wierzymy ślepo we wszytko co jest nam przekazywane w reklamach. Kiedy jedziemy samochodem, naszą uwagę przyciągają panele led.

Nie możemy się oprzeć ładnym o obrazkom i kolorowym treściom. Poza tym uważam, ze dajemy się łatwo zmanipulować, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy społeczeństwem bardzo konsumpcyjnym i nastawionym na zakupy.