Wytrzymałe etui p30

Telefony komórkowe nie są odporne na zarysowania, które powstają w tracie użytkowania oni na uszkodzenia, które mogą się pojawić w wyniku upuszczenia telefonu na podłogę. Jedyną skuteczną ochroną dla telefonu jest zastosowanie etui.

Czy stosowanie pokrowca wpływa na użytkowanie telefonu?

etui p30Chyba każdemu się zdarzyło, że w trakcie wyciągania telefonu z kieszeni wypadł on nam z ręki i spadł na twardą podłogę. Jeżeli mieliśmy szczęście, to skończyło się to na drobnych zarysowaniach i niewielkim ubytku na rogu obudowy. Jeżeli mieliśmy pecha, to sytuacja skończyła się na rozbitym wyświetlaczu i rozwalonej obudowie. Taki uszkodzenia mogą być bardzo kosztowe, a może nawet nieopłacalne w porównaniu z zakupem nowego telefonu. Bardzo dużo osób posiada telefony koreańskiej marki i wybiera jeden z najpopularniejszych modeli p30. Choć jest on wykonany z trwałych materiałów, to warto go chronić w etui p30, które jest dedykowane do tego modelu. Najtańsze etui jest wykonane z silikonu, który całkiem dobrze chroni telefon. Może też być z tworzywa sztucznego, które posiada kształt dokładnie w rozmiarze telefonu i stanowi jedną część, którą się zakłada na tylną obudowę. Dzięki nieco wystającym brzegom, pokrowiec poza obudową, chroni także wyświetlacz. Dla pełnej ochrony telefonu przed zniszczeniami, warto uzupełnić etui o szkło hartowane, które dokładnie nakleja się wo wyświetlacza. Jest ono niesamowicie cienkie, dzięki czemu nie zwiększa masy ani rozmiaru telefonu. Najczęściej jest też transparentne.

Etui na telefon warto stosować od samego początku użytkowania, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy upadek aparatu okaże się tym ostatnim. Pokrowce mogą być wykonane z przeróżnych materiałów, które będą dobrze zabezpieczały telefon przed kosztownymi naprawami.