Zakup stanika dla matki karmiącej

Wybór odpowiedniej bielizny ciążowej to nie tylko kwestia komfortu, ale również istotnym elementem prawidłowej higieny. Niewłaściwie dobrana może przyczynić się do różnych problemów intymnych. Trzeba także wziąć pod uwagę rosnący brzuszek, biust a także biodra.

Odpowiedni stanik dla karmiących

O biustonoszu powinnstanik dla matek karmiącychiśmy pomyśleć już w pierwszych tygodniach ciąży, ponieważ piersi już od początku stają się większe i bardzo wrażliwe na dotyk. Odpowiednio dobrany stanik dla matek karmiących podtrzymuje je, chroniąc w ten sposób przed utratą jędrności. Musi być także wygodny, by zapomniało się o nim podczas noszenia. Nigdy jednak nie należy kupować stanika bez przymierzania. Jeśli nie wiemy, jaki rozmiar powinnyśmy wybrać, możemy skorzystać z pomocy brafittierki. Jest wiele sklepów, które oferują tego typu usługi. Jest to specjalistka, która zna się na doborze odpowiedniego biustonosza i na pewno nam pomoże. Dzięki niej będziemy miały pewność, że w żadnym miejscu nie będzie nas obcierał ani uciskał. Jest to naprawdę istotne, ponieważ każda mama powinna czuć się komfortowo. Niemowlęta wymagają karmienia co chwilę, a ciągłe zdejmowanie klasycznego biustonosza jest uciążliwe, dlatego dostępne są staniki, które ułatwiają nam tą czynność. Ponadto dostępne są w nowoczesnych, przyjemnych wzorach i kolorach, dlatego nie musimy ograniczyć się do jednokolorowych staników. Biustonosze możemy dopełnić majtkami do kompletu. Do wyboru mamy majtki w wersji biodrówek, oraz wysokich krojów, które pomogą nam w kształtowaniu naszej sylwetki.

Jak widać dobór odpowiedniego stanika dla matki karmiącej jest naprawdę istotny. Jak już wspomniałam, jeśli mamy kłopot w wyborem modelu możemy poradzić się specjalistki, która na pewno nam pomoże i doradzi jaki biustonosz powinnyśmy wybrać.