Zakup talerzyków jednorazowych eko

W tę sobotę będę organizować dla moich znajomych mały piknik. Z racji tego, że mam bardzo duży ogród, to piknik zorganizuję właśnie u mnie. Zaprosiłam kilku bardzo ważnych dla mnie znajomych. Muszę tylko zakupić kilka akcesoriów na tę okazję.

Użycie talerzyków jednorazowych eko

talerzyki jednorazowe ekoPomyślałam, że dobrym rozwiązaniem byłoby poczęstować gości posiłkami na jednorazowych naczyniach. Muszę tylko jechać do sklepu, by móc takie zakupić. Na miejscu powiedziałam ekspedientce, że potrzebuję talerzyki jednorazowe eko. Pokazała mi talerzyki jakie miała na stanie i stwierdziła, że dużo klientów stawia teraz na jednorazowe naczynia. Ja jestem osobą bardzo ekologiczną, więc dbam o środowisko. Zakupiłam zatem pięćdziesiąt talerzyków. Każdy będzie mógł skorzystać na pikniku z kilku. W końcu zorganizowałam ten piknik. Przyrządziłam zarówno potrawy zdrowe, jak i również potrawy z grilla. Wszystkim bardzo one smakowały. Każdy z miłą chęcią nakładał jedzenie na talerzyki jednorazowe. Bardzo zachwalali mój pomysł z tymi talerzykami. Były one bardzo poręczne i nie było obawy, że się potłuką. Po skończonym pikniku wystarczyło wyrzucić je do kosza, co również było ogromnym plusem, gdyż nie trzeba było ich myć. Muszę przyznać, że talerzyki jednorazowe zrobiły wielką furorę wśród gości. Na pewno, gdy będę organizować kolejne imprezy, to na pewno będę kupować takiego typu naczynia jednorazowe. Jestem z nich ogromnie zadowolona. Moi goście również, co bardzo mnie cieszy.

Zostało mi kilka talerzyków z imprezy. Położyłam na nie owoce, które są u mnie wystawione w salonie. Takie talerzyki są bardzo tanie, wiec nie dość, że są ekologiczne, to jeszcze można dzięki nim oszczędzić pieniądze. Moja koleżanka organizuje teraz imprezę i też zakupiła talerzyki jednorazowe.