Zalety unikatowych gongów planetarnych

Przez całą młodość byłam osobą, która goniła tylko za pieniędzmi i karierą. Przyznam szczerze, że takie postępowanie „wyszło mi bokiem”. Po trzydziestych piątych urodzinach doszłam do wniosku, że czas się zmienić. Skupiłam się na rozwoju wewnętrznym. Wobec tego zaczęłam medytować i zainteresowałam się jogą. Wciągnęłam w to nawet koleżankę, która poszła o krok dalej.

Korzystam z unikatowych gongów planetarnych

unikatowe gongi planetarneNamówiła mnie ona, abym poszła z nią na zakupy. Miała ona w planach kupno gongu planetarnego. Dowiedziałam się od niej, że są to specjalistyczne gongi, które przydają się przy medytowaniu głębokim, które zalecane jest osobom średniozaawansowanym w praktyki medytacyjne. W sklepie do którego się udałyśmy, znalazłyśmy bardzo ładne i praktyczne gongi planetarne. Po dłuższym zastanowieniu zdecydowała się ona zakupić unikatowe gongi planetarne wykonane z solidnego stopu brązu. Były one dostępne w bardzo niskiej, przystępnej cenie, dlatego ja również skusiłam się na taki zakup. Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Gong, który zdecydowałam się zakupić bardzo przydał mi się w moich praktykach medytacyjnych. Dzięki niemu mogłam wprawić się w lekki trans związany z medytowaniem i miałam mniejsze problemy z koncentracją. Byłam bardzo zadowolona również z tego, że okazał się oryginalnym gongiem z Indii.

Korzystam z niego już od dłuższego czasu. Do gongu dokupiłam specjalną pałkę, za pomocą której wybijałam rytm na gongu. Gong zaczynał przy tym wibrować, a wibracje te odczuwało się bardzo mocno na ciele. Ułatwiało mi to koncentrację i sprawiało, że medytacja okazywała się bardziej skuteczna. Dużą zaletą wybranych przeze mnie gongów jest również to, że posiadam na nie kilkuletnią gwarancję na powstałe w tym czasie ewentualne uszkodzenia mechaniczne.