Zapisuję się na kurs makijażu permanentnego

Makijaż od zawsze mnie interesował. Ukończyłam szkołę wizażu i potrafię wykonać doskonały makijaż dzienny oraz wieczorowy. Dość często koleżanki proszą mnie o pomoc jak idą na jakąś imprezę. Ja postanowiłam pójść o krok dalej.

Kurs makijażu permanentnego dużo mnie nauczył

kurs makijażu permanentnegoCzłowiek musi się rozwijać przez cały czas a jeśli istnieje taka możliwość, to należy z niej koniecznie skorzystać. Czytałam kiedyś w jednym z czasopism, że u nas w mieście ma być zorganizowany kurs makijażu permanentnego i bardzo mnie to zainteresowało. Dużo czytałam na temat takiego makijażu i wiem jakich preparatów się do tego używa. Samodzielnie, bez doświadczenia jednak nie byłabym w stanie tego wykonać. Zdecydowałam zatem, że zapiszę się na ten kurs makijażu permanentnego, ponieważ planuję w przyszłym roku otworzyć własny salon. Tego typu usługa na pewno przyciągnie do mnie wiele klientek. Taki zabieg nie jest bolesny i nie trwa aż tyle czasu. Na kursie dowiedziałam się wielu istotnych kwestii związanych z takim makijażem permanentnym. Poznałam różne techniki oraz najlepsze preparaty, którymi taki makijaż się wykonuje. Kurs makijażu permanentnego zakończył się egzaminem, który zdałam bezbłędnie. Nawet wykonałam taki makijaż próbny i zostałam pochwalona na forum. Otrzymałam certyfikat i od razu zabrałam się do robienia zakupów. Kupiłam wszystko co niezbędne do wykonania takiego makijażu. Mam odpowiednią maszynkę, którą można wykonać makijaż brwi bardzo precyzyjnie. Teraz to mogę salon otwierać bez żadnych przeszkód.

Dzięki tej decyzji prowadzę teraz salon, w którym świadczę usługi na bardzo wysokim poziomie. Mam wiele stałych klientek, które polecają mnie wśród znajomych. Z czasem planuję odbyć jeszcze inne kursy, które podwyższą moje kwalifikacje.