Zbliżające się urodziny dzieci

Mam czworo dzieci, w tym trójka najstarszych to trojaczki. Wiadomo wszystko trzeba zawsze liczyć razy trzy na raz, przy takim zestawieniu, to tyczy się przede wszystkim przyjęć urodzinowych. Wielkimi krokami zbliżał się właśnie ten specjalny dla naszej rodziny dzień. Było dla nich siódme urodziny, czyli wiek bardzo szczególne dla dzieci. Dzieciaki, czyli Sławomir, Bartłomiej oraz Waldemar nie mogli się doczekać swojego święta. Niestety my z mężem byliśmy po dużych pracach i wydatkach. Skończyliśmy budowę dużego domu, urządziliśmy go do końca i pomalutku kończyliśmy całą przeprowadzkę. Dodatkowo zakupiliśmy nowy samochód – wygodnego sedana

Jak zorganizować super przyjęcie dla swoich dzieci

przyjęcia urodzinowe dla dzieci kielceZ uwagi na wspomniane wyżej wydatki, nasz budżet był ograniczony. Również zważywszy na natłok prac, nie mieliśmy zwyczajnie czasu aby zająć się tematem przyjęcia naszych dzieciaków. Bardzo chcieliśmy, żeby było to coś ekstra. Mieliśmy również w planach zaproszenie dużej liczby dzieci – naszych znajomych, przyjaciół i rodziny. W sumie wychodziło ponad pięćdziesiąt. Musiałam szybko coś obmyślić, trochę popytałam trochę poszperałam w sieci. W internecie właśnie wyszukując frazę – przyjęcia urodzinowe dla dzieci kielce – wpadałam na ciekawą propozycję. Znalazłam profesjonalną firmę zajmującą się organizowanie tego typu imprezę dla dzieci. Było to dla mnie wybawienie. Szybko złapałam za telefon i zadzwoniłam. Termin był wolny, ten który nam pasował na zorganizowanie imprezy, cena również była bardzo atrakcyjna. Jednym słowem impreza dla dzieci uratowana, będzie na pewno wyśmienita zabawa dla najmłodszych, a dla nasz trochę odpoczynku.

I nie myliłam się. Impreza urodzinowa były fachowo i profesjonalnie zaplanowana. Nie było ani minuty nudy dla dzieciaków, cały czas organizatorzy podsuwali im a to nowe gry, zabawy i niespodzianki. Zorganizowali również cały catering i dla dzieci i dla dorosłych – wszystko było dopięte na ostatni guzik. Będę na pewno korzystać z takich usług w przyszłości.