Zdun sprawnie wybudował mi piec kaflowy

Przeprowadziłem się do babci na wieś, bo nie mogła sama mieszkać. Była schorowana i nie ze wszystkim sobie mogła poradzić a tam jest wiele do zrobienia. Chętnie pomogę babci, bo chcę, ażeby była spokojna i przede wszystkim szczęśliwa.

Za budowę pieca kaflowego zapłaciłem rozsądną cenę

sprawna budowa pieca kaflowegoKiedy do niej przyjechałem to zauważyłem, że dom jest w opłakanym stale. W dużej izbie stał piec w kącie, ale nie był on w ogóle sprawny. Na dobrą sprawę nadawał się jedynie do rozbiórki. Nie dziwiłem się już, dlaczego w domu zawsze jest tak zimno. Potrzebowałem tym tematem zająć się natychmiast. Od razu zadzwoniłem do fachowca, ponieważ będzie tutaj niezbędna szybka i sprawna budowa pieca kaflowego, bo wieczory są dość zimne już. Udało mi się zorganizować człowieka, który następnego dnia z rana pojawił się u nas na miejscu. Tak samo jak ja uznał, że stary piec należy rozebrać, bo z niego to już nic nie będzie. Ma postawić nowy i zadeklarował, że przez weekend wszystko będzie gotowe. Zgodziłem się na współpracę i zapłaciłem mu z góry zaliczkę. Czekałem na niego w sobotę już od samego rana. Przyjechał przed siódmą z całym sprzętem i nawet mu pomagałem. Chciałem, ażeby sprawna budowa pieca kaflowego przebiegła błyskawicznie, bo mała farelka nie ogrzeje tego dużego pomieszczenia. Facet się na prawdę świetnie uwijał i byłem zadowolony, bo wieczorem już prawie wszystko było gotowe. Prościej było o tyle, że wcześniej był tutaj piec i nie było kombinowania z kominem. Babcia będzie miała ciepło teraz w domu.

Z budowy pieca jestem zadowolony, bo nie dość, że facet działał błyskawicznie to na dodatek wszystko wykonane jest porządnie. Piec grzeje jak należy i w końcu w domu jest ciepło i przyjemnie. Widziałem, że babcia od razu zaczęła się uśmiechać.