Zimą w górach najlepiej nocować obok wyciągu

Na zimowy urlop zdecydowana większość Polaków jeździ w polskie góry. Wiadomo, że jedzie się tam głównie po to, żeby jeździć na nartach albo snowboardzie. Jadąc w góry z zamysłem korzystania z uroków białego szaleństwa warto zarezerwować sobie noclegi jak najbliżej wyciągu narciarskiego. W ten sposób zapewni sobie szybki dostęp do ulubionej rozrywki.

Wyciąg można mieć na wyciągnięcie ręki

najlepsze noclegi koło wyciągu w MurzasichluIdealne rozwiązanie to takie, w którym nocujemy dosłownie przy samym wyciągu narciarskim. Taką opcję znajdziemy praktycznie wzdłuż wszystkich pasm górskich, które odwiedzamy najczęściej. Szczególnie miło zaskoczeni mogą być narciarze i snowboardziści wybierający się w Tatry. Z łatwością możemy tam bowiem zarezerwować najlepsze noclegi koło wyciągu w Murzasichlu. Będą to noclegi na każdą kieszeń, bo w obrębie tamtejszego wyciągu działają zarówno hotele jak i pensjonaty. A dosłownie kawałem dalej możemy zarezerwować bardzo tanie kwatery prywatne. Murzasichle jest niewielką miejscowością i właściwie całe jej położenie skoncentrowane jest wokół działającego tam wyciągu i przepięknych tras zjazdowych. Trzeba też nadmienić, że trasy narciarskie w tej miejscowości są świetnie przygotowane dla turystów już w październiku. Przy czym oczywiście na zimowy wypoczynek najlepiej wybrać się w styczniu lub lutym, kiedy warunki pogodowe sprzyjają tak bardzo lubianemu przez Polaków białemu szaleństwu.

Marzenia o wyciągu na wyciągnięcie ręki można łatwo zrealizować. Wystarczy odwiedzić Murzasichle – malowniczą wioskę położoną w kotlinie. Tras narciarskich jest tam pod dostatkiem, a wyciągi działają szybko i sprawnie. Noclegi w pobliżu wyciągu znajdziemy bez względu na to, jaki mamy budżet. Coś dla siebie znajdą tam również Ci, którzy chcą po prostu odetchnąć pośród górskich krajobrazów.