pielęgnacja ogrodów

Zmiana firmy sprzątającej

Spadło mi na głowę zupełnie nieplanowane zadanie. Oczywiście, jak najczęściej bywa, w najmniej odpowiednim momencie. Mam do załatwienia ogromne zlecenie, wymagające z mojej strony dużego nakładu pracy i czasu. Tymczasem firma sprzątająca w naszej fili w Bydgoszczy postanowiła podnieść ceny swoich usług.

Szukam firmy, która pielęgnuje ogrody

pielęgnacja ogrodówPodwyżka raz na jakiś czas oczywiście jest uzasadniona i pewnie nie byłoby żadnego problemu, gdyby nie fakt, że nowa cena za dotychczas świadczone, kompleksowe usługi nie spodobała się mojemu szefowi. Według mnie nie jest to kwota wygórowana, ale na polecenie szefa mam sprawdzić oferty innych firm z tej branży, działających na terenie miasta Bydgoszcz. Tak więc, żeby nie tracić czasu w pracy, siedzę w domu przed laptopem i przeglądam internet w poszukiwaniu firm zajmujących się sprzątaniem firm, które jednocześnie świadczą takie usługi jak odśnieżanie i profesjonalnie wykonywana pielęgnacja ogrodów w Bydgoszczy. Budynek naszej fili znajduje się na terenie zadrzewionym, także razie konieczności, również wycinka drzew miałaby być obowiązkiem tejże firmy. Bydgoszcz jest dużym miastem i na jej terenie działa sporo przedsiębiorstw zajmujących się wspomnianymi usługami. Skontaktowanie się z przedstawicielami każdego z nich w celu ustalenia warunków naszej ewentualnej współpracy zajmie mi dużo czasu, niemniej chcę sprawę załatwić raz, a dobrze. Także jutrzejszy dzień spędzę, wisząc na telefonie, przeprowadzając wstępne rozmowy i umawiając się na spotkania z przedstawicielami dzisiaj wytypowanych przeze mnie firm. Mam nadzieję, że w wyniku tych działań, faktycznie dotrę do przedsiębiorstwa, które nie tylko zaproponuje nam zdecydowanie korzystniejsze warunki finansowe.

Ale również jego pracownicy, będą sumiennie wykonywać swoje obowiązki. W przypadku firmy, z którą do tej pory współpracowaliśmy, nie było w tej kwestii, żadnych problemów, ale wiem z doświadczenia, że bywa różnie.